Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Podrobný přehled předchozích ročníků

13.ročník

   Tým  Země  Liga  Manažer
 1. Real Amadora CF vlajka 3B Carletto
 2. Glastonbury Blackhawks 3B Kratoska
 3. FC Gunners 3A velda19
 4. OFK Mačov vlajka 3B  Tirák
 5. FK Salzgitter 4B MARKO POLO
 6. TSG® Reegolts Tarragona 3A Ivailo
 7. Millwall Gunners 3B Hell
 8. AC Donkey Hibernians Team   4B RIOZ
 9. TSG® Valencia CF 3B Joey
10. Sportfreunde Großaspach 3A Lucius
11. FC Plymouth Argyle 3B Vitosek
12. FC Orihuela Evers 4C MMJ
13. Real Milano 3A Markuss
14. Gloria Cadiz C.F. 3B Fernando Gómez
15. AC Pirates Nitra vlajka   3B    Martins
16. Salamanders Chemikers vlajka 3B Ilhan
17. TSG®Výtopna Wigan 3B pacient
18. FC Vukov Prešov vlajka 3B Lenicka
19. FC Vyhlosibirsk Orsk vlajka 3B cafu
20. FC Enkhuizen vlajka 3B Alex Douda
21. Bila Vdova Amsterdam vlajka 3A samot
22. Internazionale La Milano   4A juris
23.  FK Tatran vlajka 3B strejdahonza
24. Ambrosiana 3B WZAD
25. Crystal Palace FC 3B alritch
26. Schattige Eekhoorn Looperskapell  vlajka 3A honzapista
27. Castillonuevo CF 4D Hodor
28. Las Pampas  vlajka 3B Frantisek Cisko
29. KDF Ushuaia vlajka 3B macko
30. RBC Roosendaal vlajka      3A      lorbi
31. Morecambe F.C. 3B adyju
32. SS Leipzig 1888 3B sir Zahy
 
Základní skupiny
 
Skupina A
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. TSG® Valencia CF 5 0 1 6 23:8 +15 15
2. FC Gunners 4 0 2 6 22:10 +12 12
3. OFK Mačov 1 1 4 6 9:18 -9 4
4. FK Salzgitter 1 1 4 6 7:25 -18 4
 
          1. kolo: TSG® Valencia CF - OFK Mačov   7:0
              FC Gunners - FK Salzgitter   7:1

            2. kolo: FK Salzgitter - TSG® Valencia CF   1:2
           OFK Mačov - FC Gunners   3:2

          3. kolo: TSG® Valencia CF - FC Gunners   4:3
               OFK Mačov - FK Salzgitter   2:2

     4. kolo: FK Salzgitter - OFK Mačov   2:1
                    FC Gunners - TSG® Valencia CF   2:0

           5. kolo: OFK Mačov -
TSG® Valencia CF   2:3
               FK Salzgitter - FC Gunners   1:6

              6. kolo: TSG® Valencia CF - FK Salzgitter   7:0
             FC Gunners - OFK Mačov  2:1
 
Postupuje: 1. TSG® Valencia CF 
    2. FC Gunners
 
 
Skupina B
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. Salamanders Chemikers 6 0 0 6 22:8 +14 18
2. Real Milano 3 1 2 6 17:13 +4 10
3. FC Plymouth Argyle 2 1 3 6 15:17 -2 7
4. Gloria Cadiz C.F. 0 0 6 6 8:24 -16 0
 
      1. kolo: Salamanders Chemikers - Real Milano   3:1
                   FC Plymouth Argyle - Gloria Cadiz C.F.   4:1 

             2. kolo: Gloria Cadiz C.F. - Salamanders Chemikers   1:5
           Real Milano - FC Plymouth Argyle   3:1

                3. kolo: Salamanders Chemikers - FC Plymouth Argyle   4:3
         Real Milano - Gloria Cadiz C.F.   6:3

4. kolo: Gloria Cadiz C.F. - Real Milano   0:3
                           FC Plymouth Argyle - Salamanders Chemikers   1:4

        5. kolo: Real Milano - Salamanders Chemikers   1:3
                   Gloria Cadiz C.F. - FC Plymouth Argyle   2:3

    6. kolo: FC Plymouth Argyle - Real Milano   3:3
                        Salamanders Chemikers - Gloria Cadiz C.F.
   3:1
 
Postupuje: 1. Salamanders Chemikers
 2.Real Milano
 
 
Skupina C
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. Real Amadora CF  4 1 1 6 13:7 +6 13
2. FC Orihuela Evers 3 0 3 6 15:15  0 9
3. TSG®Výtopna Wigan 2 1 3 6 12:11 +1 7
4. Schattige Eekhoorn Looperskapell 2 0 4 6 8:15 -7 6
 
                    1. kolo: Schattige Eekhoorn Looperskapell - Real Amadora CF   2:1   
             TSG®Výtopna Wigan - FC Orihuela Evers   5:1

                   2. kolo: FC Orihuela Evers - Schattige Eekhoorn Looperskapell   4:1
            Real Amadora CF - TSG®Výtopna Wigan   4:0

                      3. kolo: Schattige Eekhoorn Looperskapell - TSG®Výtopna Wigan   2:1
          Real Amadora CF - FC Orihuela Evers   3:2

 4. kolo: FC Orihuela Evers - Real Amadora CF   1:2
                                TSG®Výtopna Wigan - Schattige Eekhoorn Looperskapell   3:0

                  5. kolo: Real Amadora CF - Schattige Eekhoorn Looperskapell   2:1
              FC Orihuela Evers - TSG®Výtopna Wigan   3:2

    6. kolo: TSG®Výtopna Wigan - Real Amadora CF   1:1
                              Schattige Eekhoorn Looperskapell - FC Orihuela Evers   2:4
 
Postupuje: 1. Real Amadora CF
                2. FC Orihuela Evers
 
 
Skupina D
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. KDF Ushuaia 4 1 1 6 13:13  0 13
2. FK Tatran 3 0 3 6 11:7 +4 9
3. Glastonbury Blackhawks 3 0 3 6 11:10 +1 9
4. AC Donkey Hibernians Team 1 1 4 6 6:11 -5 4
 
                     1. kolo: Glastonbury Blackhawks - KDF Ushuaia   2:4
 
                                             FK Tatran -  AC Donkey Hibernians Team   1:0 
 
                                 2. kolo: AC Donkey Hibernians Team -  Glastonbury Blackhawks   1:5
           KDF Ushuaia - FK Tatran   3:2

            3. kolo: Glastonbury Blackhawks - FK Tatran   1:0
                                     KDF Ushuaia - AC Donkey Hibernians Team   1:1

                    4. kolo: AC Donkey Hibernians Team - KDF Ushuaia   1:2
                           FK Tatran - Glastonbury Blackhawks   2:0

               5. kolo: KDF Ushuaia - Glastonbury Blackhawks   3:2
                                 AC Donkey Hibernians Team - FK Tatran   3:1

 6. kolo: FK Tatran - KDF Ushuaia   5:0
                                                       Glastonbury Blackhawks - AC Donkey Hibernians Team   1:0
 
Postupuje: 1. KDF Ushuaia
            2. FK Tatran
   
 
Skupina E
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. SS Leipzig 1888 3 2 1 6 13:12+1 11
2. FC Vyhlosibirsk Orsk   2 2 2 6 9:6 +3 8
3. RBC Roosendaal 2 2 2 6 12:9 +3 8
4. Morecambe F.C. 1 2 3 6 4:11 -7 5
 
        1. kolo: FC Vyhlosibirsk Orsk - Morecambe F.C.   3:0
       SS Leipzig 1888 - RBC Roosendaal   4:3

    2. kolo: RBC Roosendaal - FC Vyhlosibirsk Orsk   0:2
         Morecambe F.C. - SS Leipzig 1888   1:1

     3. kolo: SS Leipzig 1888 - FC Vyhlosibirsk Orsk   2:1
         Morecambe F.C. - RBC Roosendaal   2:2

4. kolo: RBC Roosendaal - Morecambe F.C.   3:0
               FC Vyhlosibirsk Orsk - SS Leipzig 1888   3:3

      5. kolo: Morecambe F.C. - FC Vyhlosibirsk Orsk   1:0
          RBC Roosendaal - SS Leipzig 1888   4:1

 6. kolo: SS Leipzig 1888 - Morecambe F.C.   2:0
                FC Vyhlosibirsk Orsk - RBC Roosendaal
   0:0
 
Postupuje: 1. SS Leipzig 1888
                                        2.FC Vyhlosibirsk Orsk (vzájemné zápasy)

 
Skupina F
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. Millwall Gunners 6 0 0 6 34:3 +31 18
2. Ambrosiana 2 1 3 6 9:12 -3 7
3. FC Vukov Prešov 2 0 4 6 5:19 -14 6
4. Castillonuevo CF 1 1 4 6 4:18 -14 4
 
        1. kolo: Millwall Gunners - FC Vukov Prešov   5:0
 
                 Ambrosiana -  Castillonuevo CF   5:1 

     2. kolo: Castillonuevo CF - Millwall Gunners   0:5
    
        FC Vukov Prešov - Ambrosiana   2:0

3. kolo: Ambrosiana - Millwall Gunners   0:6

              FC Vukov Prešov - Castillonuevo CF   2:0

      4. kolo: Castillonuevo CF - FC Vukov Prešov   3:0
          Millwall Gunners - Ambrosiana   3:2

      5. kolo: FC Vukov Prešov - Millwall Gunners   1:9
          Castillonuevo CF - Ambrosiana   0:0

 6. kolo: Ambrosiana - FC Vukov Prešov   2:0
               Millwall Gunners - Castillonuevo CF
   6:0
 
Postupuje: 1. Millwall Gunners
          2. Ambrosiana

 
Skupina G
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. TSG® Reegolts Tarragona 4 1 1 6 18:8 +10 13
2. Crystal Palace FC 3 1 2 6 16:12 +4 10
3. Bila Vdova Amsterdam 2 0 4 6 11:16 -5 6
4. Internazionale La Milano 2 0 4 6 8:17 -9 6
 
            1. kolo: TSG® Reegolts Tarragona - Bila Vdova Amsterdam   5:1
 
              Crystal Palace FC - Internazionale La Milano   5:0

          2. kolo: Internazionale La Milano - TSG® Reegolts Tarragona   2:0
  
         Bila Vdova Amsterdam - Crystal Palace FC   3:0

   3. kolo: Crystal Palace FC - TSG® Reegolts Tarragona   3:3

                    Bila Vdova Amsterdam - Internazionale La Milano   3:2

       4. kolo: Internazionale La Milano - Bila Vdova Amsterdam   2:1
             TSG® Reegolts Tarragona - Crystal Palace FC   3:0

          5. kolo: Bila Vdova Amsterdam - TSG® Reegolts Tarragona   0:2
            Internazionale La Milano - Crystal Palace FC
    0:3

6. kolo: Crystal Palace FC - Bila Vdova Amsterdam   5:3
                      TSG® Reegolts Tarragona - Internazionale La Milano
   5:2
 
     2. Crystal Palace FC
 
 
Skupina H 
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. Sportfreunde Großaspach 5 1 0 6 27:9 +18 16
2. AC Pirates Nitra 2  2 6 14:16 -2 7
3. FC Enkhuizen 2 0 4  6  10:16 -6 6
4. Las Pampas 1 4 6 11:21 -10  4
 
       1. kolo: AC Pirates Nitra - Las Pampas   5:3
  
                                     Sportfreunde Großaspach - FC Enkhuizen   7:1

      2. kolo: FC Enkhuizen - AC Pirates Nitra   2:1
  
                                 Las Pampas
 - Sportfreunde Großaspach   1:3

                     3. kolo: Sportfreunde Großaspach - AC Pirates Nitra   4:0
         Las Pampas - FC Enkhuizen   2:1

4. kolo: FC Enkhuizen - Las Pampas   3:0
                              AC Pirates Nitra - Sportfreunde Großaspach   3:3

     5. kolo: Las Pampas - AC Pirates Nitra
   2:2
                          FC Enkhuizen - Sportfreunde Großaspach   1:3

               6. kolo: Sportfreunde Großaspach - Las Pampas   7:3
                 AC Pirates Nitra - FC Enkhuizen   3:2
 

         2. AC Pirates Nitra

Osmifinále

Skupina A

 Pořadí  Tým  V  R  P  Zápasy  Skóre  Body
 1.  KDF Ushuaia  3   2  1        6  18:10 +8     11
 2.   Quicksilwer Club de la Orihuela  3   1  2        6  14:13 +1     10
 3.  AC Pirates Nitra  3   1  2        6   12:12  0     10
 4.  Millwall Gunners  1   0  5        6   11:20 -9     3

          1. kolo: Millwall Gunners - AC Pirates Nitra  4:0
                                                KDF Ushuaia - Quicksilwer Club de la Orihuela  6:1


                                         2. kolo: Quicksilwer Club de la Orihuela - Millwall Gunners  5:1
                    AC Pirates Nitra - KDF Ushuaia  4:2

       3. kolo:
KDF Ushuaia - Millwall Gunners  5:2
                                                         AC Pirates Nitra - Quicksilwer Club de la Orihuela  3:1


                                         4. kolo: Quicksilwer Club de la Orihuela - AC Pirates Nitra  3:0
                     Millwall Gunners - KDF Ushuaia  1:3

       5. kolo:
AC Pirates Nitra - Millwall Gunners  4:1
                                           Quicksilwer Club de la Orihuela - KDF Ushuaia  1:1

6. kolo:
KDF Ushuaia - AC Pirates Nitra  1:1
                                                   Millwall Gunners - Quicksilwer Club de la Orihuela  2:3

Postupuje: 1. KDF Ushuaia
                                                         2.
Quicksilwer Club de la Orihuela


 

Skupina B

 Pořadí  Tým  V  R  P  Zápasy  Skóre  Body
 1.  FC Gunners  4  2  0       6  18:4 +14    14
 2.  Salamanders Chemikers  3  1  2       6  14:7 +8    10
 3.  Real Amadora CF  3  0  3       6  10:17 -7    9
 4.  Ambrosiana  0  1  5       6  3:17 -14    1

                       1. kolo: Salamanders Chemikers - FC Gunners  1:1
                         Real Amadora CF - Ambrosiana  3:1

                         2. kolo:
Ambrosiana - Salamanders Chemikers  1:4
                        FC Gunners - Real Amadora CF  8:0

                                   3. kolo:
Real Amadora CF - Salamanders Chemikers  2:0
               FC Gunners - Ambrosiana  3:0

4. kolo:
Ambrosiana - FC Gunners  1:1
                                                 Salamanders Chemikers - Real Amadora CF  5:1

                        5. kolo:
FC Gunners - Salamanders Chemikers  2:1
                        Ambrosiana - Real Amadora CF  0:3

          6. kolo:
Real Amadora CF - FC Gunners  1:3
                                           Salamanders Chemikers - Ambrosiana  3:0

Postupuje: 1. FC Gunners
                                              2. Salamanders Chemikers

 

Skupina C

 Pořadí  Tým  V  R  P  Zápasy  Skóre  Body
 1. TSG® Reegolts Tarragona 4 1 1 16:11 +5 10
 2. Sportfreunde Großaspach 4 1 1  6  17:14 +3 10
 3. Real Milano 2 1 3 6 11:20 -9 7
 4. FC Vyhlosibirsk Orsk 1 3 2   6   14:13 +1 6

                           1. kolo: TSG® Reegolts Tarragona - FC Vyhlosibirsk Orsk  2:2
                        Sportfreunde Großaspach - Real Milano  6:1

          2. kolo:
Real Milano - TSG® Reegolts Tarragona  3:2
                                           FC Vyhlosibirsk Orsk - Sportfreunde Großaspach  3:3

                                     3. kolo:
Sportfreunde Großaspach - TSG® Reegolts Tarragona  4:3
               FC Vyhlosibirsk Orsk - Real Milano  3:3

4. kolo:
Real Milano - FC Vyhlosibirsk Orsk  1:5
                                                   TSG® Reegolts Tarragona - Sportfreunde Großaspach  4:1

                            5. kolo:
FC Vyhlosibirsk Orsk - TSG® Reegolts Tarragona  0:2
                         Real Milano - Sportfreunde Großaspach  2:1

                            6. kolo:
Sportfreunde Großaspach - FC Vyhlosibirsk Orsk  2:1
                         TSG® Reegolts Tarragona - Real Milano  3:1

Postupuje: 1. TSG® Reegolts Tarragona
                     
2.
Sportfreunde Großaspach
   

Skupina D

 Pořadí  Tým  V  R  P  Zápasy  Skóre  Body
 1. TSG® Valencia CF 4 0 2   6      19:10 +9   12
 2. SS Leipzig 1888 3 1 2    6       21:13 +8  10
 3. Crystal Palace FC 2 1 3    6       12:20 -8   7
 4. FK Tatran 2 0 4 6   11:20 -9   6

1. kolo: TSG® Valencia CF - FK Tatran  3:2
                SS Leipzig 1888 - Crystal Palace FC  6:2

                 2. kolo:
Crystal Palace FC - TSG® Valencia CF  1:0
             FK Tatran - SS Leipzig 1888  2:1

              3. kolo:
SS Leipzig 1888 - TSG® Valencia CF  4:2
                FK Tatran - Crystal Palace FC  4:1

 4. kolo: Crystal Palace FC - FK Tatran  4:0
                             TSG® Valencia CF - SS Leipzig 1888  3:0

   5. kolo:
FK Tatran - TSG® Valencia CF  2:4
                              Crystal Palace FC - SS Leipzig 1888  3:3

6. kolo:
SS Leipzig 1888 - FK Tatran  7:1
                                  TSG® Valencia CF - Crystal Palace FC  7:1

Postupuje: 1. TSG® Valencia CF
                   2.
SS Leipzig 1888

Čtvrtfinále

Postupuje: FC Gunners
 
Sobota 23.2. 2013: KDF Ushuaia - Sportfreunde Großaspach
Neděle 24.2. 2013: Sportfreunde Großaspach -
KDF Ushuaia
Postupuje: KDF Ushuaia
 
 

Semifinále

Sobota 2.3. 2013:

TSG® Reegolts Tarragona KDF Ushuaia 2 : 3

 Salamanders Chemikers  -  FC Gunners  6 : 0

Neděle 3.3. 2013:

KDF Ushuaia  -  TSG® Reegolts Tarragona 2 : 2

FC Gunners  -  Salamanders Chemikers 1 : 5

Finále

 
O 3. místo
 
 
Statistiky hráčů
 
Nejlepší brankář-min.6 zápasů
1,13/8z - Jonasson Daniel (Salamanders Chemikers)
1,33/12z - Ricketts Clint (TSG®Výtopna Wigan)
1,38/13z - Katchor Marat (RBC Roosendaal)
1,50/8z - Stromholm Carl (Salamanders Chemikers)
1,58/12z - Julia Fabrice (FC Vyhlosibirsk Orsk)
 
MVP (hráč s nejvíce asistencemi)
12 - Upson Damien (FC Gunners)
8 - Binder Oliver (SS Leipzig 1888)
8 - de la Cueva Alsonso (TSG® Valencia CF)
8 - Erdei Leopold (TSG® Valencia CF) 
8 - Skupien Rawchwal (TSG®Reegolts Tarragona)
 
  Střelci
17 - Canalo Christopher (RBC Roosendaal)
16 - Simonsen Damien (Millwall Gunners)
14 - Taddei Amaral (Sportfreunde Großaspach)
12 - Johanesson Oscar (Salamanders Chemikers)
11 - Melin Jonas (Salamanders Chemikers)
 
Sponzoři
 
Tým Manažer Částka Stav
TSG® Luis Figo team Rebelos Rači 220 000 000  Mfk odečteno
FK Tatran strejdahonza 50 000 000 Mfk odečteno
FK Viktoria Velký Osek strejdahonza 50 000 000 Mfk odečteno
AC Donkey Hibernians Team RIOZ 16 000 000 Mfk odečteno
FC Caballeros de Leon Vitosek 62 000 000 Mfk odečteno
FC Vyhla Istanbul cafu 20 000 000 Mfk odečteno
CCC®RH Palermo pacient 400 000 000 Mfk odečteno
Loch Ness de Brnoli brnoli 5 000 000 Mfk odečteno
Slovenský Club Brusno-kúpele Dabel 10 000 000 Mfk odečteno
TSG® Sunderland Vikings Tomás Torquemada 30 000 000 Mfk odečteno

12.ročník

Účastníci

Tým  Země  Liga  Manažer
 1. FC Ystads vlajka 3B Krizekt
 2. TSG®Výtopna Wigan 3B pacient
 3. TSG® Valencia España 3B Joey
 4. AC Pirates Nitra vlajka 3B Martins
 5. UD Los Levante 4B BATHORY
 6. TSG® La Inquisicion del Toledo 4C Tomás Torquemada
 7. Laleu - La Rochelle 3A Mark Wahlberg
 8. Schatzlar Portsoy   3A van Madlie
 9. FC Orihuela Evers 3B MMJ
10. FK Salzgitter 4B MARKO POLO
11. FC Manchester Rocks 3B Kana
12. Salamanders Chemikers vlajka 3B Ilhan
13. Real Milano 3A Markuss
14. 1. FC Synot 3A  velda19
15. Alfa Sardegna   3A     Baresi
16. Ac Predátor Turín 4A Vašek Žáček
17. Olbia Calcio 3A alritch
18. Internazionale La Milano  3B juris
19. Atleti Tachov 3A Carevič
20. Palermo City FC 3B Adamcik
21. FC Vyhlosibirsk Orsk vlajka 3B cafu 
22.  SK Roma   3A Eskobar
23.  FC Peterswald 3A Peterswaldman
24. AC Donkey Hibernians Team 3A RIOZ
25. Sporting Tarragona 4C  Tomáš Langer 
26. RBC Roosendaal  vlajka 3A  lorbi
27. Gloria Cadiz C.F. 4D Fernando Gómez
28. FC Aguilas del Rosario  vlajka 3B Hell
29. TSG® Reegolts Tarragona 3A Ivailo
30. FC CAFCA Kosice vlajka      4D      Bodzo
31. Fc Woodland 4B Teo
32. Vfb Munchen Stadt 3B

Regi

 
Základní skupiny
 
Skupina A
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. Salamanders Chemikers  6 0 0 6 16:5 +11 18
2. FC Orihuela Evers  2 1 3 6 16:19 -3 7
3. Laleu - La Rochelle  2 0 4 6 12:19 -7 6
4. FC Aguilas del Rosario 1 1 4 6 15:16 -1 4
 
   1. kolo: Salamanders Chemikers - FC Orihuela Evers   5:2
            Laleu - La Rochelle - FC Aguilas del Rosario   2:1
 
       2. kolo: FC Aguilas del Rosario - Salamanders Chemikers   1:2
         FC Orihuela Evers - Laleu - La Rochelle   2:1
 
     3. kolo: Laleu - La Rochelle - Salamanders Chemikers   1:3
           FC Aguilas del Rosario - FC Orihuela Evers   2:4
 
               Salamanders Chemikers - Laleu - La Rochelle   2:1
 
    5. kolo: FC Orihuela Evers - Salamanders Chemikers   0:2
              FC Aguilas del Rosario - Laleu - La Rochelle   7:2
 
                   Salamanders Chemikers - FC Aguilas del Rosario   2:0
 
Postupuje: 1. Salamanders Chemikers
         2. FC Orihuela Evers
 
 
Skupina B
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. 1. FC Synot  6 0 0 6 19:4 +15 18
2. AC Pirates Nitra 3 0 3 6 9:7 +2 9
3. Sporting Tarragona  3 0 3 6 9:8 +1 9
4. Ac Predátor Turín 0 0 6 6 2:20 -18 0
 
  1. kolo: 1. FC Synot - Sporting Tarragona   2:1
                 AC Pirates Nitra - Ac Predátor Turín   2:0
 
 2. kolo: Ac Predátor Turín - 1. FC Synot   0:3
                  Sporting Tarragona - AC Pirates Nitra   2:0
 
3. kolo: AC Pirates Nitra - 1. FC Synot   1:2
                    Ac Predátor Turín - Sporting Tarragona   1:3
 
          4. kolo: Sporting Tarragona - Ac Predátor Turín   3:1
          1. FC Synot - AC Pirates Nitra   3:2
 
   5. kolo: Sporting Tarragona - 1. FC Synot   0:2
                 Ac Predátor Turín - AC Pirates Nitra   0:2
 
         6. kolo: AC Pirates Nitra - Sporting Tarragona   2:0
            1. FC Synot - Ac Predátor Turín   7:0
 
Postupuje: 1. 1. FC Synot
                     2. AC Pirates Nitra
 
Skupina C
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. Atleti Tachov 5 1 0 6 12:2 +10 16
2. Internazionale La Milano  4 0 2 6 9:5 +4 12
3. FC Ystads  1 1 4 6 4:11 -7 4
4. FK Salzgitter  1 0 5 6 6:14 -8 3
 
       1. kolo: Atleti Tachov - FK Salzgitter   4:1
                                       Internazionale La Milano  FC Ystads   4:1
 
 2. kolo: FC Ystads - Atleti Tachov   0:2
                                 FK Salzgitter - Internazionale La Milano   0:2
 
                  3. kolo: Internazionale La Milano - Atleti Tachov   0:2
                 FK Salzgitter - FC Ystads   3:1
 
 4. kolo: FC Ystads - FK Salzgitter   2:1
                                  Atleti Tachov - Internazionale La Milano   1:0
 
     5. kolo: FK Salzgitter - Atleti Tachov   1:3
                              FC Ystads - Internazionale La Milano   0:1
 
                  6. kolo: Internazionale La Milano - FK Salzgitter   2:1
             Atleti Tachov - FC Ystads   0:0
 
Postupuje: 1. Atleti Tachov
                             2. Internazionale La Milano 
 
 
Skupina D
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. Fc Woodland 3 2 1 6 12:6 +6 11
2. FC Vyhlosibirsk Orsk  2 4 0 6 13:7 +6 10
3. Olbia Calcio 2 1 3 6 7:11 -4 7
4. TSG® La Inquisicion del Toledo 0 3 3 6 5:13 -8 3
 
                1. kolo: FC Vyhlosibirsk Orsk - Fc Woodland   2:1
                                               Olbia Calcio - TSG® La Inquisicion del Toledo   1:0
 
                                                   2. kolo: TSG® La Inquisicion del Toledo - FC Vyhlosibirsk Orsk   1:1
             Fc Woodland -  Olbia Calcio   2:0
 
              3. kolo: Olbia Calcio - FC Vyhlosibirsk Orsk   2:2
                                                 TSG® La Inquisicion del Toledo - Fc Woodland   1:1
 
                                     4. kolo: Fc Woodland - TSG® La Inquisicion del Toledo   5:1
                      FC Vyhlosibirsk Orsk - Olbia Calcio   5:0
 
                  5. kolo: Fc Woodland - FC Vyhlosibirsk Orsk   1:1
                                                   TSG® La Inquisicion del Toledo - Olbia Calcio  0:3
 
6. kolo: Olbia Calcio - Fc Woodland   1:2
                                                     FC Vyhlosibirsk Orsk - TSG® La Inquisicion del Toledo   2:2
 
Postupuje: 1. Fc Woodland
                          2. FC Vyhlosibirsk Orsk 
 
   
 
Skupina E
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. TSG®Výtopna Wigan  4 1 1 6 19:6 +13 13
2. FC Peterswald   4 0 2 6 21:6 +15 12
3. Gloria Cadiz C.F. 2 1 3 6 29:12 +17 7
4. Alfa Sardegna 1 0 5 6 4:47 -43 3
 
     1. kolo: FC Peterswald - Gloria Cadiz C.F.   3:1
                         Alfa Sardegna - TSG®Výtopna Wigan   0:8
 
      2. kolo: TSG®Výtopna Wigan - FC Peterswald   2:1
              Gloria Cadiz C.F. - Alfa Sardegna   20:0
 
3. kolo: Alfa Sardegna -  FC Peterswald   0:9
                               TSG®Výtopna Wigan - Gloria Cadiz C.F.   2:3
 
          4. kolo: Gloria Cadiz C.F. - TSG®Výtopna Wigan   1:1
          FC Peterswald -  Alfa Sardegna   5:0
 
        5. kolo: TSG®Výtopna Wigan -  Alfa Sardegna   4:0 
                  Gloria Cadiz C.F. - FC Peterswald   1:2
 
       6. kolo: FC Peterswald - TSG®Výtopna Wigan   1:2
               Alfa Sardegna - Gloria Cadiz C.F.   4:3
 
Postupuje: 1. TSG®Výtopna Wigan
       2. FC Peterswald
 
 
 
Skupina F
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. RBC Roosendaal 3 1 2 6 12:6 +6 10
2. Real Milano 3 1 2 6 11:10 +1 10
3. TSG® Reegolts Tarragona 3 1 2 6 11:11  0 10
4. FC CAFCA Kosice  1 1 4 6 5:12 -7 4
 
                         1. kolo: TSG® Reegolts Tarragona - FC CAFCA Kosice   3:0
          Real Milano - RBC Roosendaal   3:3
 
              2. kolo: RBC Roosendaal - TSG® Reegolts Tarragona   3:0
          FC CAFCA Kosice - Real Milano   3:0
 
          3. kolo: Real Milano - TSG® Reegolts Tarragona   4:1
                RBC Roosendaal - FC CAFCA Kosice   3:0
 
    4. kolo: FC CAFCA Kosice - RBC Roosendaal   0:3
                                TSG® Reegolts Tarragona - Real Milano  3:2
 
                 5. kolo: FC CAFCA Kosice - TSG® Reegolts Tarragona   2:2
          RBC Roosendaal -  Real Milano   0:1
 
6. kolo: Real Milano - FC CAFCA Kosice   1:0
                                         TSG® Reegolts Tarragona - RBC Roosendaal   2:0
 
Postupuje: 1. RBC Roosendaal
          2. Real Milano
 
 
 
Skupina G
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. TSG® Valencia España  4 1 1 6 14:5 +9 13
2. Vfb Munchen Stadt 3 3 0 6 9:4 +5 12
3. Palermo City FC 1 3 2 6 5:8 -3 6
4. AC Donkey Hibernians Team 0 1 5 6 0:11 -11 1
 
                  1. kolo: TSG® Valencia España - Vfb Munchen Stadt   2:2
                                      Palermo City FC -  AC Donkey Hibernians Team   1:0
 
                    2. kolo: AC Donkey Hibernians Team - TSG® Valencia España   0:3
                Vfb Munchen Stadt - Palermo City FC   1:1
 
       3. kolo: Palermo City FC - TSG® Valencia España   1:3
                                 AC Donkey Hibernians Team - Vfb Munchen Stadt   0:1
 
                  4. kolo: Vfb Munchen Stadt - AC Donkey Hibernians Team   3:0
                    TSG® Valencia España - Palermo City FC   3:1
 
            5. kolo: Vfb Munchen Stadt - TSG® Valencia España   1:0
                            AC Donkey Hibernians Team - Palermo City FC   0:0
 
    6. kolo: Palermo City FC - Vfb Munchen Stadt   1:1
                                      TSG® Valencia España - AC Donkey Hibernians Team   3:0
 
Postupuje: 1. TSG® Valencia España
            2. Vfb Munchen Stadt
 
 

Skupina H 

pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. Schatzlar Portsoy 3 1 2 6 12:10 +2 10
2. FC Manchester Rocks 2 2   6  10:5 +5
3. SK Roma  2 2  6  9:13 -4  8
4. UD Los Levante 3  6 9:12 -3   6 
 
               1. kolo: Schatzlar Portsoy - UD Los Levante   5:2
                       SK Roma - FC Manchester Rocks   2:1
 
               2. kolo: FC Manchester Rocks - Schatzlar Portsoy   0:1
             UD Los Levante - SK Roma   2:2
 
 3. kolo: SK Roma - Schatzlar Portsoy   3:2
                       UD Los Levante - FC Manchester Rocks   0:2
 
              4. kolo: FC Manchester Rocks - UD Los Levante   1:1
           Schatzlar Portsoy - SK Roma   2:1
 
           5. kolo: UD Los Levante - Schatzlar Portsoy   3:1
                FC Manchester Rocks - SK Roma   5:0
 
6. kolo: SK Roma - UD Los Levante   1:1
                           Schatzlar Portsoy - FC Manchester Rocks   1:1
 
Postupuje: 1. Schatzlar Portsoy
                   2. FC Manchester Rocks

Osmifinále

Skupina A

 Pořadí  Tým  V  R  P  Zápasy  Skóre  Body
 1.  Atleti Tachov  3   1  2        6  15:14 +1     10
 2.  FC Vyhlosibirsk Orsk  3   0  3        6  17:12 +5     9
 3.  TSG®Výtopna Wigan  2   2  2        6   14:14  0     8
 4.  FC Orihuela Evers  2   1  3        6   10:16 -6     7

 

                    1. kolo:  TSG®Výtopna Wigan -  FC Vyhlosibirsk Orsk   3:1

             Atleti Tachov -  FC Orihuela Evers   5:2

                2. kolo:  FC Orihuela Evers -  TSG®Výtopna Wigan   1:1

             FC Vyhlosibirsk Orsk -  Atleti Tachov   4:1

      3. kolo: TSG®Výtopna Wigan - Atleti Tachov   2:2

                  FC Orihuela Evers - FC Vyhlosibirsk Orsk   3:0

                4. kolo: FC Vyhlosibirsk Orsk - FC Orihuela Evers   7:0

                    Atleti Tachov - TSG®Výtopna Wigan   4:3

                   5. kolo: FC Vyhlosibirsk Orsk - TSG®Výtopna Wigan   5:3

               FC Orihuela Evers -Atleti Tachov   3:1

               6. kolo: TSG®Výtopna Wigan - FC Orihuela Evers   2:1

               Atleti Tachov - FC Vyhlosibirsk Orsk   2:0

 

Postupuje: 1. Atleti Tachov

                      2. FC Vyhlosibirsk Orsk

                             

Skupina B

 Pořadí  Tým  V  R  P  Zápasy  Skóre  Body
 1.  AC Pirates Nitra  5  0  1       6  21:16 +5    15
 2.  Salamanders Chemikers  4  0  2       6  20:5 +15    12
 3.  Real Milano  3  0  3       6  16:17 -1    9
 4.  Schatzlar Portsoy  0  0  6       6  9:28 -19    0

 

                  1. kolo: Salamanders Chemikers - AC Pirates Nitra   6:1

         Schatzlar Portsoy - Real Milano   2:4

         2. kolo: Real Milano - Salamanders Chemikers   1:0

                  AC Pirates Nitra - Schatzlar Portsoy   4:1

                        3. kolo: Schatzlar Portsoy - Salamanders Chemikers   1:6

          AC Pirates Nitra - Real Milano   7:3

4. kolo:  Real Milano - AC Pirates Nitra   2:3

                              Salamanders Chemikers - Schatzlar Portsoy   4:0

                        5. kolo: AC Pirates Nitra - Salamanders Chemikers   2:1

             Real Milano - Schatzlar Portsoy   6:2

             6. kolo: Schatzlar Portsoy - AC Pirates Nitra   3:4

                     Salamanders Chemikers - Real Milano   3:0

 

Postupuje: 1. AC Pirates Nitra

                      2. Salamanders Chemikers

 

Skupina C

 Pořadí  Tým  V  R  P  Zápasy  Skóre  Body
 1. Fc Woodland   3 2 1 6   12:9 +3 11
 2. Vfb Munchen Stadt 3 1 2  6    13:8 +5 10
 3. 1. FC Synot 2 2 2  6    9:6 +3  8 
 4. Internazionale La Milano  1 1 4   6     4:15 -11 4

 

                     1. kolo: 1. FC Synot - Internazionale La Milano   3:0

                     Fc Woodland - Vfb Munchen Stadt  3:1

          2. kolo: Vfb Munchen Stadt - 1. FC Synot   1:1

                              Internazionale La Milano - Fc Woodland   2:2

3. kolo: Fc Woodland - 1. FC Synot   2:1

                                        Internazionale La Milano - Vfb Munchen Stadt   0:2

                            4. kolo: Vfb Munchen Stadt - Internazionale La Milano   5:0

          1. FC Synot - Fc Woodland   1:1

                5. kolo: Internazionale La Milano - 1. FC Synot   2:0

                     Vfb Munchen Stadt - Fc Woodland   4:1

                  6. kolo: Fc Woodland - Internazionale La Milano   3:0

                        1. FC Synot -  Vfb Munchen Stadt   3:0 

 

Postupuje: 1. Fc Woodland

                        2. Vfb Munchen Stadt

 

Skupina D

 Pořadí  Tým  V  R  P  Zápasy  Skóre  Body
 1. TSG® Valencia España 6 0 0   6      17:4 +13  18   
 2. FC Peterswald 1 3 2    6       8:9 -1
 3. FC Manchester Rocks 1 2 3    6       7:15 -8   5   
 4. RBC Roosendaal 0 3 3 6    7:11 -4   3   

 

    1. kolo: TSG® Valencia España - FC Peterswald   3:1

               RBC Roosendaal - FC Manchester Rocks   1:1

              2. kolo: FC Manchester Rocks - TSG® Valencia España   0:4

       FC Peterswald - RBC Roosendaal   1:1

        3. kolo: RBC Roosendaal - TSG® Valencia España   1:2

                       FC Peterswald - FC Manchester Rocks   2:0         

         4. kolo: FC Manchester Rocks - FC Peterswald   1:1

                  TSG® Valencia España - RBC Roosendaal   1:0

        5. kolo: FC Peterswald - TSG® Valencia España   1:2

                  FC Manchester Rocks - RBC Roosendaal   4:2

6. kolo: RBC Roosendaal - FC Peterswald   2:2

                          TSG® Valencia España - FC Manchester Rocks   5:1

 

Postupuje: 1. TSG® Valencia España

     2. FC Peterswald

 

Čtvrtfinále

Sobota 24.11.2012: AC Pirates Nitra - FC Peterswald   4:1  

   Neděle 25.11.2012: FC Peterswald - AC Pirates Nitra   3:1
 
   Postupuje: AC Pirates Nitra Agg. 5:4
 
 
   Sobota 24.11.2012: Fc Woodland - Salamanders Chemikers   2:2 
   Neděle 25.11.2012: Salamanders Chemikers - Fc Woodland   3:1
 
   Postupuje: Salamanders Chemikers Agg. 5:3
 
 
   Sobota 24.11.2012: TSG® Valencia España - FC Vyhlosibirsk Orsk   1:4
   Neděle 25.11.2012: FC Vyhlosibirsk Orsk - TSG® Valencia España   4:2
 
   Postupuje: FC Vyhlosibirsk Orsk Agg. 8:3
 
 
   Sobota 24.11.2012: Atleti Tachov - Vfb Munchen Stadt   0:0
   Neděle 25.11.2012: Vfb Munchen Stadt - Atleti Tachov   1:2
 
   Postupuje: Atleti Tachov Agg. 2:1

 

Semifinále

Sobota 1.12. 2012:  Salamanders Chemikers - Atleti Tachov   2:1

Neděle 2. 12. 2012: Atleti Tachov - Salamanders Chemikers   1:1

Finále: Salamanders Chemikers Agg. 3:2

O 3. místo: Atleti Tachov

 

Sobota 1.12. 2012: FC Vyhlosibirsk Orsk - AC Pirates Nitra   1:1

Neděle 2.12. 2012: AC Pirates Nitra - FC Vyhlosibirsk Orsk   5:0

Finále: AC Pirates Nitra Agg 6:1

O 3. místo: FC Vyhlosibirsk Orsk

 

Finále

Neděle 9.12. 2012: AC Pirates Nitra - Salamanders Chemikers   1:0 
 
Vítěz AC Pirates Nitra !!!!!
 
Gratulujeme!!!!!
 
 
 
O 3. místo:
 
Sobota 8.12. 2012: Atleti Tachov  - FC Vyhlosibirsk Orsk   4:2
 
Oba zápasy se odehrají na jeden zápas na neutrálním stadiónu týmu Creative Spišská Nová Ves manažera kristiána69, kterému tímto děkuji za pronájem.

Statistiky hráčů

Nejlepší brankář-min.6 zápasů
0,83/12z - Nosek Dalibor (1. FC Synot)
0,94/17z - Falkstrom Espen (Salamanders Chemikers)
1,00/14z - Sosyal Asik (Vfb Munchen Stadt)
1,21/14z - de Alacon Fernendo (TSG® Valencia España)
1,29/17z Hauser Vojtěch (Atleti Tachov)
 
 
 
MVP (hráč s nejvíce asistencemi)
9 - de Rutia Ximen (TSG® Valencia España)
9 - Heath Lawrie (AC Pirates Nitra)
8 - Cola tall Lope (Gloria Cadiz C.F.)
7 - Deev Maxim (FC Vyhlosibirsk Orsk)
7 - Helfkin Thile (Vfb Munchen Stadt)
7 - Jahůdka Vlastimil (TSG®Výtopna Wigan)
7 - Melin Jonas (Salamanders Chemikers)
7 - Tomasson Jesper (Salamanders Chemikers)
 
 
  
  Střelci
13 - Mild Mattias (Salamanders Chemikers)
11 - de Villandrando Juanes (Gloria Cadiz C.F.)
11 - Kožený Jozef (Atleti Tachov)
9 - Gottmo Tomas (Salamanders Chemikers)
9 - Kuvaldin German (FC Vyhlosibirsk Orsk)
9 - Silva Pedro (Real Mil
 
Sponzoři
Tým Manažer Částka Stav
TSG® Valenciennes Marťas Michálek 190 000 000 Mfk odečteno
SK Machová Kratoska 60 000 000 Mfk odečteno
TSG® Gretna Villains MMR 10 000 000 Mfk odečteno
AC Donkey Hibernians Team RIOZ 150 000 000 Mfk odečteno
1. Slovenský Club Dabel 10 000 000 Mfk odečteno
1.FC Koeln Div de Diverse 20 000 000 Mfk odečteno
MŠK SCP Ružomberok UjoStano 20 000 000 Mfk odečteno
FC Peterswald Peterswaldman 20 000 000 Mfk odečteno
Schattige Eekhoorn Looperskapell honzapista 22 000 000 Mfk odečteno
KS Lechia Gdańsk honzapista 20 000 000 Mfk odečteno
FC Morlaix MARKO POLO 10 000 000 Mfk odečteno
LRu®TJ Rudá Záře Leningrad pacient 25 000 000 Mfk odečteno
TSG® Portimonense Sporting Clube Joey 20 000 000 Mfk odečteno
       
Sponzoring   577 000 000 Mfk  
Startovné   160 000 000 Mfk  
Celkem   737 000 000 Mfk

 

11.ročník

Účastníci

   Tým  Země  Liga  Manažer
 1. AC Donkey Hibernians Team 3A RIOZ
 2. TSG® Newark Bulldogs 3A MMR
 3. F.C. Internacional San Sebastián 4A Daniel Quisek
 4. Sporting Tarragona 4C Tomáš Langer
 5. Gloria Cadiz C.F. 3A Fernando Gómez
 6. FC Vyhla Hrabová 3A cafu
 7. TSG® Valenciennes 3A Marťas Michálek
 8. Arnhem Vitesse  vlajka 3B adyju
 9. TSG® Reegolts Tarragona 3A Ivailo
10. 1 FC Reichenberg 3B  paullinho
11. Garden United 4C Alex Douda 
12. 1.FC Kaiserslautern 3A kastinger 
13. Schattige Eekhoorn Looperskapell vlajka 3A honzapista
14. TJ Velký Ořechov 3A  kuba tal
15. FC Villareal 1980   4C    Vitmen1 
16. Internazionale La Milano  4A juris 
17. Real Milano 3A Markuss
18. Alfa Sardegna  3A Baresi
19. FC Sedletín 3A Jaroslav Benda
20. TSG®Výtopna Wigan 4D pacient
21. FC Orihuela Evers 4C MMJ 
22. AC Pirates Nitra  vlajka 3B Martins 
23. TSG® Valencia España 3B Joey
24. Schatzlar Portsoy 3A van Madlie
25. 1. FC Synot  3A  velda19 
26. FC Hvízdavé Porto  vlajka 4B Rudolf  
27. Ac Predátor Turín 4A Vašek Žáček 
28. FC Aguilas del Rosario  vlajka 3B Hell
29. FC Saint Pierre des Corps 2009 3A Pajas Zývala
30. SS Leipzig 1888      3B      sir Zahy
31. 1. Slovenský Club vlajka 3B Dabel
32. FC Torre Agbar 3B Charles Andreas

Základní skupiny

Skupina A
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. TJ Velký Ořechov  4 1 1 6 14:5 +9 13
2. FC Orihuela Evers  4 0 2 6 12:13 -1 12
3. Arnhem Vitesse   1 3 2 6 10:11 -1 6
4. Real Milano  0 2 4 6 7:14 -7 2
 
 1. kolo:  TJ Velký Ořechov - Real Milano   3:0 
                        Arnhem Vitesse - FC Orihuela Evers   3:0
 
          2. kolo: FC Orihuela Evers - TJ Velký Ořechov   1:0
         Real Milano - Arnhem Vitesse   0:0
 
       3. kolo: Arnhem Vitesse - TJ Velký Ořechov   1:1
            FC Orihuela Evers - Real Milano   3:2
 
  4. kolo: Real Milano - FC Orihuela Evers   2:3
                 TJ Velký Ořechov - Arnhem Vitesse   4:1
 
  5. kolo: Real Milano - TJ Velký Ořechov   0:2
                  FC Orihuela Evers - Arnhem Vitesse   3:2
 
6. kolo: Arnhem Vitesse - Real Milano   3:3
                     TJ Velký Ořechov - FC Orihuela Evers   4:2
 
Postupuje: 1. TJ Velký Ořechov
               2. FC Orihuela Evers
 
 
Skupina B
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. TSG® Valencia España  4 1 1 6 26:5 +21 13
2. FC Vyhla Hrabová  3 1 2 6 12:9 +3 10
3. Alfa Sardegna   3 1 2 6 10:8 +2 10
4. FC Hvízdavé Porto 0 1 5 6 2:28 -26 1
 
    1. kolo: FC Vyhla Hrabová -  FC Hvízdavé Porto   3:1
               TSG® Valencia España - Alfa Sardegna   5:0
 
                              FC Hvízdavé Porto - TSG® Valencia España   0:4
 
         3. kolo: TSG® Valencia España - FC Vyhla Hrabová   5:0
           Alfa Sardegna - FC Hvízdavé Porto   5:0
 
4. kolo: FC Hvízdavé Porto - Alfa Sardegna   1:1
                       FC Vyhla Hrabová - TSG® Valencia España   2:2
 
     5. kolo: FC Hvízdavé Porto - FC Vyhla Hrabová   0:5
                   Alfa Sardegna - TSG® Valencia España   3:0
 
            6. kolo: TSG® Valencia España - FC Hvízdavé Porto   10:0
            FC Vyhla Hrabová - Alfa Sardegna   2:0
 
Postupuje: 1. TSG® Valencia España
           2. FC Vyhla Hrabová 
 
 
Skupina C
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. 1. Slovenský Club 3 2 1 6 19:8 +11 11
2. SS Leipzig 1888 3 1 2 6 10:12 -2 10
3. Sporting Tarragona  2 3 1 6 8:10 -2 9
4. Internazionale La Milano   0 2 4 6 6:13 -7 2
 
               1. kolo:  1. Slovenský Club - Internazionale La Milano   6:2
          SS Leipzig 1888 - Sporting Tarragona   1:1
 
     2. kolo: Sporting Tarragona - 1. Slovenský Club   1:1
                     Internazionale La Milano - SS Leipzig 1888   0:1
 
3. kolo: SS Leipzig 1888 - 1. Slovenský Club   3:1
                     Sporting Tarragona - Internazionale La Milano   1:1
 
                     4. kolo: Internazionale La Milano - Sporting Tarragona   0:1
        1. Slovenský Club - SS Leipzig 1888   5:0
 
                  5. kolo: Internazionale La Milano - 1. Slovenský Club   1:1
           Sporting Tarragona - SS Leipzig 1888   3:2
 
                 6. kolo: SS Leipzig 1888 - Internazionale La Milano   3:2
                1. Slovenský Club - Sporting Tarragona   5:1
 
Postupuje: 1. 1. Slovenský Club
              2. SS Leipzig 1888
 
 
Skupina D
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. FC Aguilas del Rosario  3 2 1 6 14:12 +2 11
2. FC Torre Agbar  3 1 2 6 20:10 +10 10
3. TSG®Výtopna Wigan  2 1 3 6 10:15 +5 7
4. FC Saint Pierre des Corps 2009  1 2 3 6 11:18 -7 5
 
                      1. kolo: FC Torre Agbar -  FC Saint Pierre des Corps 2009   6:3
                FC Aguilas del Rosario - TSG®Výtopna Wigan   4:0
 
2. kolo: TSG®Výtopna Wigan - FC Torre Agbar   1:1
                             FC Saint Pierre des Corps 2009 - FC Aguilas del Rosario   2:2
 
   3. kolo: FC Aguilas del Rosario - FC Torre Agbar   3:2
                           TSG®Výtopna Wigan - FC Saint Pierre des Corps 2009   5:0
 
                               4. kolo: FC Saint Pierre des Corps 2009 - TSG®Výtopna Wigan   1:2
              FC Torre Agbar - FC Aguilas del Rosario   4:0
 
                      5. kolo: FC Saint Pierre des Corps 2009 - FC Torre Agbar   2:0
                 TSG®Výtopna Wigan - FC Aguilas del Rosario   1:2
 
 6. kolo: FC Torre Agbar - TSG®Výtopna Wigan   7:1
                              FC Aguilas del Rosario - FC Saint Pierre des Corps 2009   3:3
 
Postupuje: 1. FC Aguilas del Rosario
        2. FC Torre Agbar
 
 
Skupina E
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. Schatzlar Portsoy 4 0 2 6 10:5 +5 12
2. TSG® Newark Bulldogs   4 0 2 6 6:5 +1 12
3. Ac Predátor Turín  2 1 3 6 5:9 -4 7
4. Gloria Cadiz C.F. 1 1 4 6 5:7 -2 4
 
                 1. kolo:  TSG® Newark Bulldogs - Ac Predátor Turín   2:0
           Gloria Cadiz C.F. - Schatzlar Portsoy   3:1
 
               2. kolo: Schatzlar Portsoy - TSG® Newark Bulldogs   3:1
           Ac Predátor Turín - Gloria Cadiz C.F.   1:0
 
        3. kolo: Gloria Cadiz C.F. - TSG® Newark Bulldogs   0:1
            Ac Predátor Turín - Schatzlar Portsoy   0:4
 
      4. kolo: Schatzlar Portsoy - Ac Predátor Turín   1:0
                 TSG® Newark Bulldogs - Gloria Cadiz C.F.   1:0
 
                5. kolo: Ac Predátor Turín - TSG® Newark Bulldogs   2:0
                    Schatzlar Portsoy - Gloria Cadiz C.F.   1:0
 
      6. kolo: Gloria Cadiz C.F. - Ac Predátor Turín   2:2
                    TSG® Newark Bulldogs - Schatzlar Portsoy   1:0
 
Postupuje: 1. Schatzlar Portsoy
                                  2. TSG® Newark Bulldogs
 
 
Skupina F
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. TSG® Reegolts Tarragona 3 1 2 6 11:13 -2 10
2.  1 FC Reichenberg 3 0 3 6 19:10 +9 9
3. Garden United 2 2 2 6 14:13 +1 8
4.  FC Sedletín 2 1 3 6 12:20 -8 7
 
                   1. kolo: TSG® Reegolts Tarragona - FC Sedletín   3:1
                1 FC Reichenberg - Garden United   4:0
 
                 2. kolo: Garden United - TSG® Reegolts Tarragona   2:3
             FC Sedletín - 1 FC Reichenberg   5:4
 
                     3. kolo: 1 FC Reichenberg - TSG® Reegolts Tarragona   4:0
          FC Sedletín - Garden United   2:2
 
4. kolo: Garden United - FC Sedletín   5:1
                              TSG® Reegolts Tarragona - 1 FC Reichenberg   2:1
 
              5. kolo: FC Sedletín - TSG® Reegolts Tarragona   3:1
                 Garden United - 1 FC Reichenberg   3:1
 
    6. kolo: 1 FC Reichenberg - FC Sedletín   5:0
                           TSG® Reegolts Tarragona - Garden United   2:2
 
     2. 1 FC Reichenberg
 
 
Skupina G
pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. Schattige Eekhoorn Looperskapell  5 1 0 6 15:1 +14 16
2. 1. FC Synot 2 2 2 6 7:4 +3 8
3. AC Donkey Hibernians Team  1 3 2 6 3:8 -5 6
4. F.C. Internacional San Sebastián 0 2 4 6 1:13 -12 2
 
                                       1. kolo: AC Donkey Hibernians Team - Schattige Eekhoorn Looperskapell   0:0
              1. FC Synot - F.C. Internacional San Sebastián   1:1
 
                                         2. kolo: F.C. Internacional San Sebastián -  AC Donkey Hibernians Team   0:1
               Schattige Eekhoorn Looperskapell - 1. FC Synot   1:0
 
                                        Schattige Eekhoorn Looperskapell - F.C. Internacional San Sebastián   5:0
 
                                                    4. kolo: F.C. Internacional San Sebastián - Schattige Eekhoorn Looperskapell   0:3
               AC Donkey Hibernians Team - 1. FC Synot   1:3
 
                                          5. kolo: Schattige Eekhoorn Looperskapell - AC Donkey Hibernians Team   5:1
                F.C. Internacional San Sebastián - 1. FC Synot   0:3
 
                                          6. kolo: AC Donkey Hibernians Team - F.C. Internacional San Sebastián   0:0
                1. FC Synot - Schattige Eekhoorn Looperskapell   0:1
 
              Postupuje: 1. Schattige Eekhoorn Looperskapell
    2. 1. FC Synot
 
 

Skupina H 

pořadí tým V R P zápasy skóre body
1. 1.FC Kaiserslautern 5 1 0 14:2 +12  16 
2. AC Pirates Nitra   3 1 11:12 -1 10 
3. TSG® Valenciennes  1 9:15 -6  5 
4. FC Villareal 1980 6 7:12 -5  3 
 
          1. kolo: 1.FC Kaiserslautern -  FC Villareal 1980   2:0
                       TSG® Valenciennes - AC Pirates Nitra   1:1
 
        2. kolo: AC Pirates Nitra - 1.FC Kaiserslautern   1:3
             FC Villareal 1980 - TSG® Valenciennes   1:3
 
            3. kolo: TSG® Valenciennes - 1.FC Kaiserslautern   0:3
          AC Pirates Nitra - FC Villareal 1980   3:2
 
    4. kolo: FC Villareal 1980 - AC Pirates Nitra   0:1
                1.FC Kaiserslautern - TSG® Valenciennes   1:1
 
        5. kolo: FC Villareal 1980 - 1.FC Kaiserslautern   0:1
             AC Pirates Nitra - TSG® Valenciennes   5:2
 
       6. kolo: TSG® Valenciennes - FC Villareal 1980   2:4
              1.FC Kaiserslautern - AC Pirates Nitra   4:0
 
Postupuje: 1. 1.FC Kaiserslautern
            2. AC Pirates Nitra
 
Osmifinále
 

Skupina A

 Pořadí  Tým  V  R  P  Zápasy  Skóre  Body
 1.  TSG® Valencia España  4  1  1      6  22:11 +11    13
 2.  Schattige Eekhoorn Looperskapell  4  1  1      6  17:13 +4    13
 3.  AC Pirates Nitra   2  0  4      6  10:17 -7    6
 4.  SS Leipzig 1888  1  0  5      6  10:18 -8    3

                           

                             1. kolo: Schattige Eekhoorn Looperskapell -  AC Pirates Nitra   3:1

             TSG® Valencia España - SS Leipzig 1888   5:0

 

                            2. kolo: SS Leipzig 1888 - Schattige Eekhoorn Looperskapell   1:3

                AC Pirates Nitra -  TSG® Valencia España   0:3

 

                                           3. kolo: TSG® Valencia España - Schattige Eekhoorn Looperskapell   4:1

         AC Pirates Nitra - SS Leipzig 1888   3:0

 

4. kolo: SS Leipzig 1888 - AC Pirates Nitra   1:3

                                    Schattige Eekhoorn Looperskapell - TSG® Valencia España   3:3

 

                                  5. kolo: AC Pirates Nitra - Schattige Eekhoorn Looperskapell   2:3

                SS Leipzig 1888 - TSG® Valencia España   6:0

 

             6. kolo: TSG® Valencia España - AC Pirates Nitra   7:1

                                                    Schattige Eekhoorn Looperskapell -  SS Leipzig 1888   4:2    

 

Postupuje: 1. TSG® Valencia España

                                             2. Schattige Eekhoorn Looperskapell

 

Skupina B

 Pořadí  Tým  V  R  P  Zápasy  Skóre  Body
 1.  FC Torre Agbar  4  2  0       6  20:11 +9    14
 2.  1. Slovenský Club  2  3  1       6  21:16 +5    9
 3.  Schatzlar Portsoy  2  1  3       6  9:12 -3    7
 4.  FC Vyhla Hrabová  0  2  4       6  7:18 -11    2

 

1. kolo:  Schatzlar Portsoy - FC Torre Agbar   2:3

           1. Slovenský Club - FC Vyhla Hrabová   6:3

 

     2. kolo: FC Vyhla Hrabová - Schatzlar Portsoy   1:2

         FC Torre Agbar - 1. Slovenský Club   5:5

 

     3. kolo: 1. Slovenský Club - Schatzlar Portsoy   5:0

          FC Torre Agbar - FC Vyhla Hrabová   4:0

 

  4. kolo: FC Vyhla Hrabová - FC Torre Agbar   0:3

           Schatzlar Portsoy - 1. Slovenský Club   3:0

 

  5. kolo: FC Torre Agbar - Schatzlar Portsoy   2:1

              FC Vyhla Hrabová - 1. Slovenský Club   2:2

 

6. kolo: 1. Slovenský Club - FC Torre Agbar   3:3

            Schatzlar Portsoy - FC Vyhla Hrabová   1:1

 
 Postupuje: 1. FC Torre Agbar

                            2. 1. Slovenský Club

 

Skupina C

 Pořadí  Tým  V  R  P  Zápasy  Skóre  Body
 1. TSG® Newark Bulldogs  4 0 2 6    14:7 +7 12  
 2. 1 FC Reichenberg 3 1 2  6     15:11 +4 10  
 3. TSG® Reegolts Tarragona 3 0 3  6     13:10 +3  9   
 4. TJ Velký Ořechov 1 1 4  6    4:18 -14

 

1. kolo: TJ Velký Ořechov - 1 FC Reichenberg   0:5

                        TSG® Reegolts Tarragona - TSG® Newark Bulldogs   3:2

 

           2. kolo: TSG® Newark Bulldogs - TJ Velký Ořechov   4:0

                  1 FC Reichenberg - TSG® Reegolts Tarragona   2:1

 

                  3. kolo: TSG® Reegolts Tarragona - TJ Velký Ořechov   4:0

               TSG® Newark Bulldogs - 1 FC Reichenberg   3:0

 

           4. kolo: 1 FC Reichenberg - TSG® Newark Bulldogs